GYKM-10100 Hidraulični otvarač vrata
Kratki opis:
Detalji proizvoda
Oznake proizvoda
Model:GYKM-10/100 Hidraulični otvarač vrata
Model:GYKM-10/100
Primjena:
Tehnička specifikacija
Kapacitet rasipanja
10 tona
Širina
100 mm
Radni tlak
63MP
Veličina crijeva
Duljina: 3 m
Vanjski promjer: 13,5 mm
Unutarnji promjer: 5 mm