RXR-YC25000BD Protueksplozivni robot za gašenje požara, ispuhivanje dima i izviđanje
Kratki opis:
Detalji proizvoda
Oznake proizvoda
Pregled proizvoda
Područje primjene
Spašavanje od požara u velikim naftnim i kemijskim poduzećima
U okruženju spašavanja dolazi do curenja zapaljivog plina, tekućine, može doći do eksplozije
Spašavanje u okruženju dima, otrovnih i štetnih plinova
Potrebno je blisko gašenje požara i osoblje blizu okruženja sklonog spašavanju žrtava
Karakteristike proizvoda
1.★ Korištenje pušenja
2. Detekcija ★ otrovnih i štetnih plinova
8 plinova i 2 parametra okoliša
3.★ vuča: N 6500
4.★ Pristupna platforma za robotsku mrežu u oblaku
Ključni tehnički pokazatelji
4.1 Roboti:
1. Naziv: Robot za detekciju požara i dima
2. Model: RXR-YC25000BD
7. Napajanje: Električna, ternarna litijeva baterija
8. Veličina: duljina 1964 mm × širina 1298 mm × visina 1543 mm (Ovaj parametar je u skladu s izvješćem o inspekciji Nacionalnog centra za nadzor i inspekciju kvalitete protupožarne opreme)
9. Promjer upravljača: 2130 mm (Ovaj parametar je u skladu s izvješćem o inspekciji Nacionalnog centra za nadzor i inspekciju kvalitete protupožarne opreme (CNPC)
10. Težina: ≤ 870 kg
12.★ udaljenost vučenja: ≥100 m (vuci dva DN80 puna vodena pojasa))
13. Brzina hodanja: 0~1,36 m/s, Daljinski upravljač s kontinuiranom promjenom brzine
16. Visina nad glavom: ≥250 mm (Ovaj parametar je u skladu s izvješćem o inspekciji Nacionalnog centra za nadzor i inspekciju kvalitete protupožarne opreme)
17.★ udaljenost od tla: 194 mm (Ovaj parametar je u skladu s izvješćem o inspekciji Nacionalnog centra za nadzor i inspekciju kvalitete protupožarne opreme (NCQPC)
18. Kut lateralne stabilizacije: ≥45°
19. Trajanje hodanja: ≥ 2,5 h
20. Vijek trajanja: ≥10 sati
22. Domet prijenosa videa: 1500 m
28. Kontrolni terminal: Ručni digitalni integrirani terminal za daljinsko upravljanje
4.2 Robotski sustav za odvod dima:
1. Ispušni stroj: Ispušni stroj Redel
2.★ volumen zraka: m³/h 25.000
3.★ kut: -3~16°
4.★ Stroj za ispuhivanje dima CITIC nadmorska visina: mm 1210
5. Radni tlak: 1,0~1,2 MPa
6. Priključak za vodu: DN80 japanski brzi priključak
7.★ Način vožnje: Vožnja po vodi
8.★ maksimalni protok vode: 620 litara/min
4.3 Robotski izviđački sustav:
2. Visina podizanja ★ podizne platforme otporne na eksploziju: početna visina: 1326 mm, visina podizanja 2133 mm
CH4: VOL 0-100 posto
CO2: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Raspon temperature: -25°C do 60°C
Raspon vlažnosti: RH do 90 posto RH 0 posto
4.4 Percepcija videa i zvuka robota:
3. Pikseli kamere: milijun HD slika, rezolucija 1080p, široki kut 60°
4.★ Razina zaštite kamere: IP68
5. Tehnički zahtjevi za akviziciju zvuka: daljinsko snimanje zvuka u polju, lako razumljiva situacija zarobljenih osoba, udaljenost snimanja od 5 metara, frekvencijski raspon 20 Hz~20 kHz, osjetljivost ≥40 dB
4.5 Parametri konfiguracije terminala daljinskog upravljanja
1. Dimenzije: 410*310*70 mm (bez visine klackalice)
2. Puna težina: 6,5 kg
3. Zaslon: LCD zaslon visoke svjetline od najmanje 10 inča, prebacivanje video signala s 3 kanala
4. Platforma upravljačkog sustava: operativni sustav Windows 7
5. Radno vrijeme: 8 sati
10. Prekidač dizanja sustava za izviđanje: Da, prekidač za točku samoresetiranja
11. Video prekidač: Da, prekidač za samoresetiranje
12. Funkcija automatskog vuče: Da, prekidač za samoresetiranje
4.6 Funkcionalnost interneta:
1.GPS funkcija: GPS lokacija, trag se može upitati
4.7 Ostalo:
Konfiguracija proizvoda
1. Robot za detekciju dima i požara ×1
2. Ručni terminal za daljinsko upravljanje ×1
3. Punjač za karoseriju automobila (54,6 V) × 1 set
4. Punjač za daljinski upravljač (19,6 V) × 1 set